You TubeFacebookGoogle+
PL

Poręcze i uchwyty
dla niepełnosprawnych

Poręcze i uchwyty<br/>dla niepełnosprawnych

Uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych osób są podstawowym wyposażeniem każdej łazienki

Zachęcamy Państwa do składania zamówień na wysokiej klasy uchwyty dla niepełnosprawnych i osób starszych, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Stosuje się je w toaletach, na podjazdach, basenach, w obiektach publicznych i wszędzie, gdzie tylko jest taka konieczność. Urządzenie montowane jest przy pomocy kołków, co sprawia, że jest wysoce odporne na działanie dużych ciężarów.

Tworząc wyroby z najlepszych materiałów oraz w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego, pragniemy pomóc Państwu w zapewnieniu sobie lub innym komfortu w codziennym życiu. Poręcze dla niepełnosprawnych wykonywane są z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu sprawdzą się na przestrzeni wielu lat i będą odporne na działanie korozji. Produkowane przez nas uchwyty dla niepełnosprawnej osoby, dzięki wysokiej trwałości stanowić będą integralną część pomieszczenia sanitarnego. Stawiamy nie tylko na trwałość i funkcjonalność, ale również wysoką estetykę wykonania, a dzięki wysokim kwalifikacjom, realizujemy najbardziej niestandardowe zlecenia. Łazienka wyposażona w poręcz dla niepełnosprawnej osoby zapewni wygodę i bezpieczeństwo.

Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się w obiektach prywatnych oraz publicznych, takich jak szpitale, lokale gastronomiczne czy domy opieki. Stale się rozwijamy, zatrudniając specjalistów i wyposażając firmę w nowoczesne maszyny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych, firmy budowlane, a także instytucje.