You TubeFacebookGoogle+
PL

Balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej

Stal w opozycji do drewna

Istnieje powszechne przekonanie, że najlepszym konstrukcyjnym rozwiązaniem do mieszkania lub domu są poręcze wykonane z drewna. Dzieje się tak dlatego, iż większość ludzi poza praktycznością ceni sobie również względy estetyczne. Drewno co prawda nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru, jednak nie jest tak trwałe jak poręcze z nierdzewnej stali. Dodatkowo, drewniane struktury są masywne, przez co pasują tylko do większych pomieszczeń. Jeśli nowo wybudowanym schodom chcemy nadać swoistej lekkości, lepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w konstrukcję ze stali lub szkła

Poręcze ze stali nierdzewnej zawsze w cenie

Stawiając na elegancję, szyk oraz trwałość wszystkich produktów, oferujemy Państwu balustrady ze stali nierdzewnej – zewnętrzne, wewnętrzne, barierki balkonowe oraz poręcze ze stali nierdzewnej.

Wykorzystujemy tylko materiały o wyszlifowanej i wypolerowanej powierzchni, którą na życzenie Klienta łączymy z drewnem albo szkłem. Dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji oraz korzystaniu z usług wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie tworzyć dla Państwa nietypowe kształty i rozwiązania. Nasze balustrady ze stali nierdzewnej to połączenie piękna z trwałością i nawet narażone na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, przez długie lata zachowają swoją najwyższą jakość. Oprócz balustrad z nierdzewnej stali, polecamy również produkty wykonane z mosiądzu.

Chętnie podejmujemy się współpracy z Klientami indywidualnymi, firmami budowlanymi oraz instytucjami, realizując zlecenie zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z cennikiem naszych usług.